تامین سفارشات شما از سرتاسر جهان

تامین اجناس اورجینال با بهترین قیمت و مناسب ترین شرایط پرداخت در سریع ترین زمان ممکن از هر کشوری

تامین مواد اولیه و حدواسط جانبی صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی

تامین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی

تامین ماشین آلات خط تولید و قطعات یدکی

تامین دستکش های PIERCAN آمریکا و JUGITEC آلمان

نمایندگی انحصاری دستگاه های اندازه گیری سایز ذرات SYMPATEC

همراه با خدمات پس از فروش عالی

از ما استعلام کنید تا بهترین پیشنهادات را دریافت کنید

previous arrow
next arrow
Slider

معرفی

  • شرکت ایلیا پترو فارمد پارسا از سال 1386 فعالیت خود را با نام ایلیا صنعت پژوهان شروع کرده و در سال 1396 تحت عنوان فعلی، بصورت تخصصی با هدف تامین مواد اولیه، تجهیزات، دستگاه ها، ماشین آلات و لوازم مصرفی شرکت های داروسازی فعالیت خود را ادامه داده است.
    تا بحال این شرکت توانسته با اتکا بر دفاتر بین المللی و سرمایه های انسانی مجرب خود در نقاط مختلف دنیا، کارنامه ای درخشان در زمینه تامین نیازهای مختلف صنایع داروسازی کشور ارایه نماید.

    ما مفتخریم تا اقلام سفارشی شما را با رقابتی ترین قیمت ها، در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، با گواهی های مورد نیازی که مستقیماً از سازنده اخذ می شود، تامین نماییم.

    لازم به توضیح است که این شرکت، با توجه به در اختیار داشتن دفاتر متعدد بین‌المللی خود قادر به تامین تجهیزات تحریمی و بالاخص آمریکایی و اروپایی بوده و نیز با توسعه امکانات و روابط خود در کشورهای خارجی نظیر آلمان، ایتالیا، ترکیه، قبرس اروپایی، چین، هند، ژاپن، امارات متحده عربی و با پشتوانه بیش از یک دهه تجربه اجرایی و بازرگانی در صنایع مختلف، امکان ارائه اقلام سفارشی شما را بصورت ریالی، تحویل درب انبار و یا بصورت ارزی براساس ترم های تحویلی DDP – CPT – FCA – CFR و FOB را دارد.
    چرا که هدف ما ارائه بهترین خدمات به منظور افزایش تولید و منافع شماست